0

آنیتا مشکل گشا

آنیتا مشگل گشا طراح مد و استایل
بازدید 878

برای اینکه بتونیم در مورد استایل آنیتا مشگل گشا حرف بزنیم، باید یه مواردی رو یادآوری کنیم. قبلن در مورد فرم بدن مستطیل صحبت کرده بودیم. می‌دونیم که فرم بدن جذاب و محبوبی بین مدل‌هاست. اما همین فرم بدن اگه زیاد لاغر باشه، بهش فرم بدن خط کش میگن. فرق این دو، در استخوان‎بندی، بدن ظریف‌تر و کوچکتره.

فرم بدن آنیتا مشگل گشا هم همینطوره. اگه شما هم فرم بدنتون به آنیتا شباهت داره، بهتره این قسمت رو تا انتها بخونید تا از استایلش برای شیک‌تر شدن ایده بگیرید.

خوشبختانه به نظر میاد فشن بلاگر‌های وطنی، با انتخاب‌های محدودی که می‌تونند داشته باشند، اغلب استایل‌های درستی دارند و لباس‌های مناسبی با فرم بدنشون می‌پوشند.

بهتره با آیتم اصلی استایل بیرون از خونه خانم‌های ایرانی شروع کنیم. مانتو!

بیوگرافی آنیتا مشکل گشا

اگه حساب اینستاگرام آنیتا رو نگاه کنید، متوجه می‌شید که آنیتا به مانتو‌ کتی علاقه داره؛ چون بیشتر استایل‌هاش، با مانتویی از این سبک ست می‌کنه. که انتخاب درستی هم براش هستند. چرا؟ چون که مانتو‌هایی که روی سرشونه‌هاشون اپل داشته باشه، فرم بدن آنیتا و همه کسایی که اندام خط کش شکل دارند، از حالت خیلی ظریف و لاغر بودن در میاره و چهار شونه‌تر جلوه میده. از طرفی، توجه رو از سمت کمر که غالبن بدون انحنا و باریک هست برمی‌داره.

آنیتا مشکل گشا اینستاگرام

البته مانتو‌های کتی تنها مانتو‌هایی نیستند که آنیتا می‌پوشه. از انتخاب‌های خوب دیگه‌ش می‌تونیم به مانتو‌هایی که آستین‌های پفی یا چین‎دار دارند، اشاره کنیم. دلیل این انتخاب درست، اینه که آستین‌های مدل‌دار نگاه رو از کمر به سمت خودشون می‌برند. حالت پفی و پُر‌چین‌شون هم باعث می‌شه آنیتا کمی بیشتر تو پُر‌ به نظر بیاد.

با این که مانتو‌های کتی و کوتاه بهش میاد اما مانتو‌های بلند و آزاد انتخاب فوق العاده‌ای بوده و خیلی به اندامش میومده.

ولی بین این همه استایل مناسب، گاهی پیش میاد که انتخاب درستی نداشته باشیم. انتخاب مانتوی نادرست برای آنیتا هم مانتویی بوده که آستین‌هاش حالت کیمونو داشته. با این جور آستین‌ها شونه‌ها حالت افتاده‌ای پیدا می‌کنه.

شونه‌های خانم‌هایی که فرم بدن خط کش دارن، خود به خود کوچیک و ظریف هست؛ بنابراین نباید با پوشیدن لباس‌هایی که آستین‌های کیمونو دارن، اون‌ها رو کوچیک‌تر هم جلوه بدند.

همینطور مانتو‌هایی که زیادی گشاد هستن یا به اصطلاح اورسایز، انتخابی نیست که برای آنیتا مناسب باشه چرا که به بدنش فرم مکعبی داده و بیش از حد ظرافتش رو پنهون کرده.

بعد از مانتو، آیتمی که هر خانم بهش توجه می‌کنه، شلوار یا دامن. وقتی آنیتا از شلوار‌های پیلی‌دار یا دمپا گشاد استفاده می‌کنه، خیلی زیبا‌تر به نظر می‌رسه. چون این شلوار‌ها به باسن و رون‌ها حجم می‌ده و باعث میشه بدنش منحنی به نظر برسه.

به علاوه این شلوار‌ها توجه رو به جای باسن و کمر به سمت پایین پا می‌کشونن. برای همینه که آنیتا از این شال‌ها به دفعات استفاده می‌کنه.

تاثیری که کمربند روی استایل آنیتا مشگل گشا میذاره قابل چشم‌پوشی نیست. کمربند باریک باعث شده، کمر باریک‌تر به نظر بیاد و بدن رو از حالت تخت بیرون آورده.

آنیتا مشکل گشا

به این استایل آنیتا توجه کنید. شلوار گشاد و فاق بلند، با مانتو کتی کلاسیک استایل زیبا و بی نقصی رو ساخته. چون بدن رو از حالت تخت و یکنواخت خارج کرده. در قسمت کمر انحنا ایجاد کرده. کیف کراس‌بادی با دسته بلند، این استایل رو کشیده‌تر نشون داده. تاثیر دیگه اون البته تاکید به دور کمر بوده.

شلوار‌های مام‌استایل و شلوار‌هایی که تا، زاپ یا هر تزیین دیگه‌ای، توجه رو به سمت پایین جذب میاره، هم شلوار‌های مناسبی برای آنیتا بوده. این شلوارها به هر خانم دیگه‌ای که فرم بدن خط کش داشته باشه، میاد.

هر چقدر شلوار‌های پیلی‌دار، دامن‌شلواری و بوت‌کات برای آنیتا مناسبه، شلوار‌ راسته یا شلوار‌ خیلی جذب، تاثیر معکوس دارن. برای کسانی که فرم بدن‌شون مثل آنیتا باشه، بهتره بدن رو دارای انحنا نشون بدند؛ ولی شلوار راسته باعث نمی‌شه به این هدف برسیم. برعکس به بدن حالت تخت و مکعبی میده؛ بنابراین جزو انتخاب‌های نامناسب آنیتا قرار می‌گیره.

لباس جذب در هر قسمتی قرار بگیرن، به اون قسمت تاکید می‌کنه. آنیتا هم وقتی شلوار جذب می‌پوشه، روی لاغری پا‌هاش تاکید میشه و بدنش رو از حالت تعادل خارج می‌کنه.

نکته مثبت کلی که در استایلش رعایت می‌کنه کنتراست رنگیه. لباس‌ها با رنگ متفاوت بدن رو از یکنواختی در میاره و آنیتا به خوبی از این نکته استفاده کرده. ممنون که تحلیل استایل من رو در مورد آنیتا خوندین. دوست دارم در مورد چیزی که نوشتم نظر بدید یا این که سوالی باشه در خدمتم. حالا می‌خوام ازتون دعوت کنم که در مورد رامینا ترابی بخونید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *