1

چگونه لاغر تر و بلندتر به نظر برسیم؟

ترفند لاغر و قدبلندتر شدن با انتخاب لباس
بازدید 581

آیا شما هم دوست دارید به راحتی لاغرتر به نظر برسید؟ ترفند هایی رو به شما معرفی می کنیم تا لاغرتر دیده بشید اما باید بدونید که لزومی نداره شما اندام خودتون رو از دیگران پنهون کنید یا به خاطر نداشتن اندام ایده آل اعتماد به نفس نداشته باشید این نکات فقط برای روزهایی است که می خواهید لاغرتر یا بلندتر دیده شوید. در بعضی از عکس ها متوجه میشوید که قبل از اجرای ترفند هیچ مشکلی وجو ندارد و فقط بعد از اجرای ترفندلاغرتر به نظر میرسیم.

پوشیدن شلوار فاق بلند

پوشیدن شلوار فاق بلند می تواند به شما کمک کند شکم و پهلو خود را زیر شلوار پنهان  کنید  می بینید که شلوار جین کم ارتفاع یک توده در سمت چپ ایجاد می کند پوشیدن  شلوار جین با افزایش توده ها و برجستگی ها را صاف می کند و احساس امنیت بیشتری به شما می دهد حتی  اگر شکم نداشته باشید ، شلوار جین فاق بلند پاها و پوست صاف را بلند می کند.

شلوار فاق بلند و فاق کوتاه

استفاده از شلوار  تیره

یکی از بهترین روش ها برای لاغرتر نشان دادن  استفاده از شلوار جین تیره است شلوارهایی با جنس یگر و تیره هم گزینه خوبی است اما هیچکدام به کارآمدی شلوار جین تیره نیست در انتخاب شلوارتان از مدل هایی استفاه کنید که زاپ دار نباشد .
برای آشنایی با انواع شلوار جین میتونید به مقاله بررسی شلوار جین سر بزنید

استفاده از شلوار تیره

استفاده از کمربند

یکی از بهترین روش ها استفاده از کمربند است سعی کنید از لباس های آزاد استفاده کنید و با استفاده از کمربند کمر خودتان را باریک نشان دهید و کمر خود را بولدتر نشان دهید در تصویر پایین لباس حجم زیادی دارد و شکل بدن را ایجاد نمیکند اما مشکل با یک کمربند حل می شود.
می تونید برای شناخت یهتر فرم بدن مقاله انواع فرم بدن رو بخونید

استفاده از کمربند

استفاده از کفش پاشنه بلند

از مرسوم ترین روش ها استفاده از کفش پاشنه دار است این مدل کفش ها هم شمارا بلندتر و هم فرم بدن شمارا بهتر میکنند.
برای آشنایی با انواع کفش ها مقاله بررسی انواع کفش ها رو بخونید
کفش پاشنه بلند

لباس های یک دست

استفاده از لباس های تک دست کمک بسیار زیادی به لاغرتر و بلندتر دیده شدن شما میکند لباس هایی تک دست و ترجیحا رنگ های خنثی استفاده کنید اگر میخواهید از لباس های طرح دار استفاده کنید بهتر است در قسمت پایین تنه از آن استفاده کنید استفاده از لباس چاپی در بالا تنه باعث حجیم دیده شدن شما می شود.
استفاده از لباس یک دست

استفاده از اکسسوری و جواهرات

یک نکته مهم و ساده استفاده از اکسسوری است تا توجه دیگران را به خود جلب کند این لوازم مخصوصا جواهراتی مثه گردنبند توجه را از اطراف کم می کند و این توهم را ایجاد می کند که لاغرتر و بلندتر هستید گردنبد های بلند باعث خطای دید می شوند و شمارا باریک تر نشان می دهد.

استفاده از اکسسوری

ممنون که تا اینجا با ما همراه بودید امیدوارم که مطالب مفید بوده باشه خوشحال میشیم اگر نظر یا پیشنهادی دارید بگید یا اگر ترفند دیگه ای بلندید باهامون به اشتراک بزارید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *