0

۵ مدل کفش مناسب برای شلوار مام استایل

کفشهای مناسب با شلوار مام استایل
بازدید 2725

دنیای شلوارهای جین پر از تنوع و مدل هست. یکی از اونا که چند وقت پیش ترند شد، شلوار مام استایل بود. شلوار مام‌استایل از شلوارهایی بود که از مد نیفتاد و همچنان کلی طرفدار داره.

تو این مقاله براتون از کفش‌هایی میگیم که با جین ما‌م‌استایل ترکیب فوق‌العاده‌ای میسازن. از اونجایی که براتون از تنوع شلوارهای جین گفتیم، میتونید تو مقاله‌ی انواع شلوار جین با انواع اون آشنا بشید.

کفش مناسب شلوار مام استایل

۱.شلوار مام‌ استایل با اسنیکر سفید

این ترکیب از مرسوم‌ترین و متداول‌ترین ترکیب‌هایی هست که از ابتدای ترند شدن
مام‌استایل‌ها دیدیم. حقیقتن هم ترکیب زیبا و کم ریسکی هست که یک استایل فوق‌العاده براتون میسازه.

۲.شلوار مام‌ استایل با کانورس

ست کردن شلوار مام‌استایل با کانورس مثل مورد قبلی از ریسک کمی برخوردار هست. اما خب ظاهرش کمی متفاوت‌تر هست و البته که جذاب.

کانورس‌ها هم دو مدل بدون ساق و با ساق دارند. حالا که بحث کانورس شد خوبه که بدونید کانورس از زیرمجموعه‌های برند نایکی هست. اگه علاقه‌مند بودید یه سری به مقاله‌ی برند نایکی بزنید و در موردش بخونید.

۳.شلوار مام‌ استایل با صندل

میرسیم به یکی از ترکیب‌های ترندی؛ صندل‌هایی که نزدیک به یک‌ سال هست که ترند شدن و انواع و اقسام دارن.

اگه اهل پوشیدن صندل‌ها هستین و استایلی به غیر از استایل کژوال دارین حتمن ترکیب جین مام‌استایل با صندل رو امتحان کنید.

۴.شلوار مام‌ استایل با نیم‌بوت

قبل از اینکه در مورد این ترکیب بگیم باید بدونید که پوشیدن نیم‌بوت‌ها فصل خاصی نداره. اگر اهل پوشیدن نیم‌بوت‌ هستین منتظر فصل‌های سرد سال نمونید.

خب بعد از دونستن این نکته باید بدونید که نیم‌بوت‌ها فقط با شلوارهای جین اسکینی نیستن که ترکیب خوبی میسازن. ترکیب شلوار مام‌استایل با نیم‌بوت یکی از اون ترکیب‌های فوق‌العاده میشه.

۵.شلوار مام‌ استایل با کفش پاشنه بلند

ترکیب مام‌استایل با کفش پاشنه بلند قطعن ترکیب رسمی‌تری براتون میسازه. برای قرار‌های کمی جدی‌تر و رسمی‌تر میتونید این ترکیب رو استفاده کنید.

اصلن اینکه بدونید در هر موقعیتی چطوری لباس بپوشید خیلی مهم هست. اگه به یک جمع دوستانه دعوت شدید حتمن قبلش مقاله‌ی لباس مناسب دورهمی دوستانه رو بخونید تا بهترین استایل خودتون رو داشته باشید.

این هم ازاستایلینگ کفش‌های مناسب با شلوار مام‌استایل. تو این مقاله با کفش‌های مناسب جین مام‌استایل آشنا شدید، تو مقاله‌ی استایلینگ مام‌ استایل میتونید با اصول کلی استایلینگ این شلوار آشنا بشید. البته در مورد انواع کفش هم میتونید بخونید و اطلاعات به دست بیارید.
نظرهاتون رو برامون بنویسید بگید شما چه ترکیبی رو پیشنهاد میکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *