0

کیارا فرانی

کیارا فرانیطراح مد و فشن لاگر ایتالیایی
بازدید 1633

داستان از اونجا شروع میشه که خیلی از ما توی کنترل کردن همه‌ی ابعاد زندگی مون موفق نیستیم. یعنی اینکه اگه بخوایم هم بیرون از خونه کار کنیم وهم داخل خونه رو مدیریت کنیم، آخرش یا سلامتی مون به هم می‌ریزه یا استایلمون.
واقعن هم کار راحتی نیست این مدیریته.
ولی می‌خوام براتون بگم شدنیه. چند نفر از آدمای مشهور هم ثابتش کردن که کیارا فِرانی یکی از اوناست.
کیارا هم یه فشن بلاگر موفق و تاثیر‌گذاره هم یه مادر موفقه و هم برند خودش رو مدیریت می‌کنه.

کیارا فرانی

بیوگرافی کیارا فرانی

کیارا در سال 1987 در کرمونا ایتالیا از یک پدر دندون  پزشک و مادر نویسنده متولد شد.چشم های درشت آبی روشنش همراه با پوست سفید وموهای بلوند، اروپایی بودن تک تک ژن هاشو فریاد می زنه.

کیارا فرانی و خانواده

دو تا خواهر کوچیکتر از خودش به نام های والنتینا و فرانچسکا داره! والنتینا رو هم به خاطر فعالیت هاش در شبکه های اجتماعی می شناسن و فرانچسکا مثل پدرش دندون پزشکه.

کیارا فرانی و خواهرانش

علاقه ش به مد و عکاسی تحت تاثیر تشویق های مادرش از سن خیلی کم شروع شد ودر حدود بیست سالگی بلاگ نویسی رو شروع کرد.
کیارا بعدن وارد دانشگاه بوکانی شد تا حقوق بخونه ولی مدتی بعد درسش رو رها کرد و تصمیم گرفت بلاگ فشنشو  گسترش بده.

فعالیت‌های کاری کیارا فرانی

همونطور که گفتیم کیارا بلاگشو با نام  blonde salad در سال 2009 درحالی که اوایل بیست سالگیش رو می گذروند  تاسیس کرد.

بلاگ کیارا فرانی

این بلاگ راجب مد و زیبایی و استایل و همچنین سبک زندگی و سفر و غذا بود که با معروفیت کیارا در دنیای مد وفشن باعث شد خیلی بیشتر از فقط یک بلاگ فشن دربیاد.

بلاگ کیارا فرانی

در سال 2011 مجله ی نیویورک کیارا رو به عنوان یکی از ستاره های اون سال در استایل خیابانی معرفی کرد که این باعث شد بلاگش توجه ها رو جلب کنه و یه چیزی نزدیک 12 میلیون بازدیدکننده در ماه داشته باشه.

کیارا فرانی

همون سال مجله‌ی آمریکایی ووگ نوجوانان کیارا رو به عنوان «بلاگر در لحظه» معرفی کرد و کیارا رو در 64امین جشنواره ی فیلم کن روی فرش قرمز دیدیم.

کیارافرانی در کن

تا سال 2013 کیارا جایزه های سالانه ی زیادی رو به خاطر بلاگش برد واسمش رفت توی لیست 500 بلاگر تاثیر گذار در صنعت مد و فشن.
در همون سال از کیارا برای برند آمریکایی و خرده فروش گس (Guess) عکاسی شد و تا مدت ها از این عکس ها برای تبلیغات برند استفاده کردند.حدود یک ماه بعد کیارا یه کتاب مجازی فشن و استایل به نام همون بلاگ معروفش به زبان ایتالیایی منتشر کرد و همچنین اولین همکاری شو با طراح کفش معروف آمریکایی استیو مدن (Steve Madden) در کالکشن 9 کفشه ی بهار 2014 پایه ریزی کرد.

همکاری کیارا فرانی

در سال 2014 کیارا به عنوان یکی از جایزه دهنده های جشنواره یTRL (یه جشنواره ی موسیقی به میزباین ام تی وی) ظاهرشد.همچنین  از کیارا در همون سال به عنوان یکی از داوران مهمان برنامه ی  Project Runway دعوت شد.
در همون سال کسب و کار نوپای کیارا چیزی حدود 8 میلیون دلار سود خالص تنها در قسمت کالکشن کفش ها داد که باعث شد جایزه ی بلاگلاوین (Bloglovin) رو ببره و عنوان بهترین بلاگ استایل رو به نام خودش در بیاره.
در سال 2015 از بلاگش برای یک مطالعه ی موردی در دانشکده ی کسب و کار هاروارد استفاده شد و در ژانویه ی همون سال از کیارا به عنوان یکی از«30 نفر زیر 30 سال» در مجله ی فوربز(Forbs) یاد شد.

کیارا فرانی در هاروارد

سال 2015 کلن برای کیارا پر از موفقیت بود! علاوه بر چیزایی که گفتیم در همون سال عکس کیارا به عنوان اولین بلاگر رفت روی مجله ی ووگ اسپانیا و بعد از اون 50 تا مجله ی دیگه از کیارا عکس منتشر کردن و کیارا دوباره هم جایزه ی بلاگلاوین(Bloglovin) رو برد.

کیارا فرانی

کیارا فرانی در سال 2016 به عنوان سفیر جهانی پنتین (Pantene) معرفی شد.

کیارا فرانی سفیر پنتین

در همون سال کارخونه ی آمریکایی متلMattel  از چهره ی کیارا یک عروسک باربی ساخت که لباس هایی از برند چنل تنش بود و کفش هاش ،کفش های برند خود کیارا بود.

کیارا فرانی و عروسک باربی

کیارا اولین مغازه ی برندشو در سال 2017 در میلان باز کرد و چند ماه بعدش لباس های محلی طراحی شده توسط کیارا رو در  چهارمین ویرایش برند ایتالیایی اینتیمیسیمی (Intimissimi)،به نام اینتیمیسیمی روی یخ در قرون وسطا، دیده شد.

کالکشن تاتر کیارا فرانی

در می 2018 و توسط خبرگزاری پاپوش،کیارا به عنوان تاثیرگذارترین مادر در صنعت مد شناخته شد.

زندگی شخصی کیارا فرانی

کسب وکار،استایلینگ، خانواده و مادر بودن هیچ کدوم توی زندگی کیارا مانعی ایجاد نکرده! اون همزمان همه رو تحت کنترل داره و یه مادر و همسر نمونس.
خب از روابط کیارا که بخوایم بگیم، فقط پای آشناییش با رپر وتهیه کننده ی ایتالیایی معروف فدز(Fedez) وسطه که در سال 2016 باهم اشنا شدن و در سال 2017 ازدواج کردن.

عروسی کیارا فرانی

در سال 2018 هم پسرشون لیون به دنیا اومد.

کیارا فرانی و خانواده

بررسی استایل کیارا فرانی

کیارا با فرم بدن خط کش لاغر تقریبن هرچی می پوشه بهش میاد
می‌دونیم که فرم بدن ایده آل اکثر مدلا و بلاگرا فرم خط کش هست.افرادی که این ساختار بدنی رو دارن سر شونه و دور کمر و اندازه ی دور باسنشون تقریبا با هم برابره و یا اختلاف خیلی کمی داره.
خیلی وقت ها هم از لباس هایی استفاده می کنن که کمرشونو باریک تر نشون بده.
کیارا هم همینطوره و خیلی از اوقاقت با یه کمربند تلاش میکنه تا کمرشو باریک تر نشون بده.
اغلب لباس هایی هم که می پوشه برش کمری دارن.

استایل رسمی

همینطوری که می بینیم کیارا برش کمری رو در اکثر لباسهای رسمیش رعایت کرده و انتخابش برای مراسم های رسمی اغلب لباس های بلند هستن که معمولن با یه جفت کفش پاشنه دار همراه می شن.
دامن پیراهن هایی که می پوشه اغلب A فرمه که با توجه به فرم بدن و کمرش باعث می شه کمرش باریک تر دیده شه پس انتخاب خیلی خوبی رو در دامن داره.
کیارا همچنین به خوبی می دونه که با توجه به فرم صورت بیضی و استانداردی که داره بهتره لباسهایی بپوشه که یقه نداشته باشه یا یقش کمترین تاثیرو روی گردن و فرم صورتش بذاره برای همینم هست که بیشتر لباساش  دکلته ان یا یقه های خیلی باز دارن.

با این وجود هم گاهی پیش اومده که کیارا لباساشو خیلی با دقت انتخاب نکرده.
با توجه به فرم اندامش پوشیدن لباسهای راسته زیاد پیشنهاد نمیشه مخصوصا اگه سرشونه هارو هم بپوشونه. چون باعث می شه اندامش مثل یک خط صاف و بدون هیچ برجستگی دیده بشه و ظرافت های زیبای زنونه شو نشون نمیده.

استایل روزانه

علاقه‌ی زیاد کیارا به جین مخصوصا مام جین هاو جین های بوی فرند اونقدر عیانه که توی هفتاد درصد از عکساهایی که از استایل روزمرش میبینیم جین پاشه.
معمولا جین ها رو بسته به فصل با تی شرت یا هودی می پوشه و خیلی وقتها می‌بینیم که روی تی‌‍‌‌‌‌شرت یه کت یا گرمکن ورزشی پوشیده.

با اینکه اکثر جین‌هاش ساده ان ولی خیلی وقتها از جین های زاپدار و گاهی هم از جین هایی که روش پر از گلدوزی و طرح هست استفاده کرده.

یکی دیگه از ایتم‌های پرتکرار کمد کیارا، بویلرزسوت‌ها هستن. اون این دسته از سرهمی‌ها رو معمولا با یه لباس آستین بلند زیرش ست می‌کنه.

با این وجود اشکالاتی هم در استایل روزمره‌ی کیارا وجود داره.
پوشیدن شلوار های دمپا گشادی که از ناحیه ی ران خیلی جذب هستن باعث میشه که قسمت بالایی پاها لاغر به نظر بیاد و تاکیدو هم میبره روی قسمت پایین پا که با توجه به پاهای باریک کیارا انتخاب های خوبی نیستن.
همینطور هم پوشیدن شلوار های خیلی تنگ و لگ هم برای کیارا و کلن همه ی کسایی که اندام خط کش دارن اصلا پیشنهاد نمی‌شه چون پاهاشونو به شدت لاغر نشون میده.

کیارا یکی از مدل‌هایی هست که به خاطر لبخند زیبایی که اکثرن روی صورت داره معروفه! با وجود اونهمه مشغله که به عنوان یک صاحب برند و استایلیست ویک همسر و مادر داره تمام تلاششو می کنه
که هیچکدوم مانعی برای دیگری نباشه و حتی خستگی ناشی از اینهمه فشار کاری رو تا حد امکان نشون نمیده.

کیارا فرانی

این بلاگر زیبا و موفق  در زندگی روزمرش کمتر از لوازم آرایشی استفاده می کنه و غالب آرایش هاش معطوف میشه به یه رژ لب.
چهره ی شاداب تاثیر خیلی مهمی توی زیباتر به نظر رسیدن داره! با یه خنده هم میشه چهره ی خسته مونو زیباتر کنیم.
نکته‌ی مهمی که کیارا می‌تونه به ما یاد بده اینه که سعی کنیم کارو زندگیمون رو از هم جدا کنیم و برای هرکدوم از این ابعاد به اندازه ی نیاز وقت بذاریم. اینجوریه که می تونیم شاداب بمونیم و به قول معروف تا دندون داریم بخندیم.

از استایل کیارا فرانی خوشتون اومد؟
نظرتون رو راجع بهش باهامون در میون لذارین.
یکی دیگه از بلاگرهایی که می‌خوام بهتون معرفی کنم فاطمه حسام هست که با استایل خاصش در کشورهای حاشیه خلیج فارس معروف شده.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *