0

آموزش تصویری بستن دستمال گردن به سبک گره فرانسوی

گره های مختلف دستمالگردن
بازدید 753

بعضی لباس‌ها هستند با یقه های باز، یا حتی یقه ای که دوستش ندارید، اما بخاطر مدل لباس از خیر پوشیدن لباس نمی خواهید بگذرید. حتی گاهی برای شیک‌تر شدن ترکیب ساده ی لباس‌ها می‌توانید از دستمال گردن استفاده کنید.

دستمال‌گردن یکی از لوازم جانبی تزیینی هست که زنان و دختران می‌توانند با استفاده از روش‌های متفاوت بستن دستمال‌گردن و انواع مختلف آن زیبایی خاصی به پوشش خود ببخشند. گره های مختلف، استفاده از پهنای شال یا انتخاب چند مدل متفاوت به طور همزمان همواره بر شیک پوشی و هماهنگی دیگر لباس‌هایتان می افزاید. برای در این مقاله روش گره شال گردن به سبک فرانسوی رو توضیح میدم در ادامه همراهم باش.

بستن دستمالگردن به سبک فرانسوی

ابتدا شالی رو که به عنوان دستمال گردن استفاده می‌کنی از وسط تا زده و دور گردن قرار بده.

یک طرف رو به شکل حلقه درست کن.

در این مرحله قسمتی از پارچه که آویزان هست رو از میان حلقه ایجاد شده عبور داده و بکش.

سپس دوباره طرف دیگری که آویزان هست رو از میان حلقه عبور بده و هر دو سمت رو بکش.
در نهایت یک دستمال گردن جذاب با گره فرانسوی داریم.

سخن پایانی
گره فرانسوی که مراحل آماده سازی‌شو در بالا گفتم از پرطرفدارترین و جذاب‌ترین مدل‌های بستن دستمال گردن هست. امیدواریم این مدل مورد پسندت قرار بگیره و بتوانی با ایده گرفتن ازش دستمال گردن رو به زیباترین شکل ممکن ببندی. برای اینکه با قوانین و اصول داشتن استایل شیک و منحصربفرد آشنابشی پیشنهاد می‌کنم یک سری به صفحه ترفند بزنی. بهم بگو که تاحالا از این مدل گره دستمال گردن استفاده کردی ؟ لطفا نظراتت رو باهام درمیون بزار.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *