برند

با برترین برندهای مد و فشن آشنا شوید

چقدر برندهای دنیای مد و فشن را می‌شناسید؟ در دسته‌بندی «برند» مجنه، در مورد برندهای محبوب روز دنیای فشن می‌خوانید. در هر نوشته از این دسته‌بندی به معرفی برترین و تاثیرگذارترین برندهای صنعت مد و فشن گفتیم.
این برندها الگوهای واقعی ستارگان و جادوگران دنیای مد هستند. هر کدام از این‌ها یک داستان جذاب و عجیب برای خود دارند.
در اینجا شما نوشته‌هایی در مورد برندهایی مثل: بالنسیاگا، ایو سن لوران، بربری، گوچی، فندی، جورجیو آرمانی، لویی ویتون، نایکی، ولنتینو و … می‌خوانید.

محصولات برندهای دنیای مد و فشن

بیشتر برندهای صنعت مد اعتقاد دارند که محصولاتشان فقط لباس، کفش یا کیف نیست بلکه آنها هنر می‌فروشند یا چیزی فراتر از هنر. آنها اعتقاد دارند خلاقیت‌شان در طراحی‌ها به وجود شما فردیت می‌بخشد، به روح شما اعتماد به نفس می‌دهد و شخصیت شما را برجسته می‌کند.
برندهای محبوب مد و فشن اعتقاد دارند، وقتی از محصولات‌شان استفاده می‌کنید، حتی وقتی هیچ سخنی نمی گویید بزرگی شخصیت شما به مخاطب القا می‌شود. اما شما به عنوان یک مصرف‌کننده از این برندها، آیا همین اعتقاد را دارید؟
با ما همراه باشید تا مشهورترین برندهای دنیای مد و لباس را با هم مرور کنیم:

معرفی برند بربری (Burberry)

در فلسفه کاری برند بربری (Burberry) کالای باکیفیت و تولید با بیشترین دقت اهمیت داره. بدلیل توجه به کیفیت و لوکس بودن در همه مراحل تولید و توزیع به یک برند خاص تبدیل شده. در ادامه مطلب همراهم باش تا بیشتر با این برند لاکچری آشنا بشی.

معرفی برند کایلی جنر تولید کننده محبوب ترین لوازم آرایشی و بهداشتی به همراه ویژگی‌های آنها

وقتی صحبت از لوازم آرایش میشه کیفیت لوازم آرایش حرف اول رو میزنه چون با نتیجه آرایش کردن هم  رابطه مستقیم داره یعنی اگر از لوازم آرایش نامرغوب استفاده کنی نتیجه رضایت بخشی نداره در ادامه مطلب